AvalehtFirmast

Firmast

Firmast

Tegutseme sisustuselementide tarnijana aastast 2008 ning oleme spetsialiseerunud toodete turustamisele jaemüügiorganisatsioonidele ja tootmisettevõtetele.

Alustasime tegevust põrandaliistude ja -tarvikute müügiga ning hiljem on lisandunud teised tootegrupid. Hetkel on meie tootevalikus seina- ja laepaneelid, põranda- ja laeliistud, uksepiirdeliistud, rulood, kardinapuud, peeglid ja muud sisustustooted.

Meie tooteportfellis on üle 1000 toote. Tootevalikuga saab tutvuda meie klientide juures, kelleks on Eesti suurimad ehituspoed ja sisustuselementide jaemüüjad. Ekspordime oma tooteid ka lähiriikidesse.

Ettevõtte tarnevõrgustik ulatub Euroopast Aasiani. Tarnijate valikul lähtume turu ja meie klientide vajadusest. Iga konkreetse tarnija juures hindame tema toodete kvaliteeti, hinnataset ja sobivust meie turule/vajadusele.

Oleme välja arendanud vastavad lao-ja logistikaprotsessid, et tagada meie klientidele tähtaegne ja kvaliteetne tarne.

Meie peamine eesmärk on olla kindel ja usaldusväärne laia tootevalikuga partner kvaliteedi, hinna kui tarnekindluse osas nii praegustele kui uutele klientidele ja koostööpartneritele.